• Konin 2024

11.06.2024

Z dumą informujemy, że uczennica klasy Va Lena Witkowska wraz z zespołem zajęła pierwsze miejsce w Międzynarodowym Konkursie piosenki i tańca w Koninie. Gratulujemy!

• Festyn rodzinny

07.06.2024

W naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny. Na przybyłych tłumnie gości czekała cała masa atrakcji: dmuchańce, kawiarenka, malowanie twarzy, kolorowe bańki, loteria fantowa i wiele, wiele innych. Zabawa była wyśmienita! W Rodzinie siła - a nasza szkolna społeczność to przecież wielka Rodzina.

Więcej zdjęć w naszej galerii i na facebooku:)

• Żywa lekcja historii

07.06.2024

Czwartek 6 czerwca to dla wielu uczniów naszej szkoły niezwykłe doświadczenie - odwiedził nas Teatr Historyczny Krzysztofa Góreckiego Chorągwi Komturstwa Gniewskiego. Uczniowie klas 3a, 4a, 5a,6a i 6b mogli nie tylko posłuchać o historii pierwszych Piastów, ale także obejrzeć uzbrojenie rycerzy, przymierzyć zbroję, sprawdzić swoją sprawność w posługiwaniu się kuszą, a nawet zostać pasowanym na rycerza!

Świetnie przygotowane widowisko przebiegało w bardzo przyjaznej, wesołej atmosferze, niejednokrotnie wywołując u uczestników salwy śmiechu:))

• Star Brawls

06.06.2024

W naszej szkole odbyły się rozgrywki w Star Brawls.

I miejsce zajęła drużyna w składzie:

Wojtek Hyz 8a, Kacper Lubański 8a oraz Michał Adamkiewicz

GRATULUJEMY!!!

• Pomoc dla Ośrodka Jelonki

06.06.2024

Nasz szkolny festyn i stoisko pomocy zwierzętom odwiedzą goście specjalni. Przybędzie do nas pani Ania Kamińska z Ośrodka Jelonki wraz ze swoimi podopiecznymi. Koza, owieczka i piesek będą kwestować na rzecz swoich zwierzęcych przyjaciół z ośrodka. Można będzie za niewielki grosik pogłaskać je, poprzytulać się do nich i zrobić sobie zdjęcie. ZAPRASZAMY.

• Lekcja wodna

06.06.2024

Nasi najmłodsi uczniowie wzięli udział w kolejnej lekcji wodnej zorganizowanej przez Grupa Wodna w Elblągu. Uczniowie płynęli łódką RIB, kształcili umiejętność pływania na kajakach oraz na rowerkach wodnych. Były też lody i gofry. Następna lekcja we wrześniu!!!

• Bieg po zdrowie

06.06.2024

Uczniowie 4a z ogromnym zaangażowaniem biorą udział w programie antytytoniowej edukacji zdrowotnej "Bieg po zdrowie”. Zdobytą wiedzę i umiejętności będą mogli stosować w codziennym życiu.

• Zawodniczki karate

06.06.2024

Z dumą prezentujemy zawodniczki karate z 6A. Wytrwale trenują i zdobywają podczas zawodów sukcesy drużynowe - Ala i Hania III miejsce oraz indywidualne - Hania I miejsce. Obydwie zawodniczki to wyróżniające się uczennice klasy 6A. Ogromne gratulacje za sport i za naukę.

• ROWEROWA STOLICA POLSKI 2024

06.06.2024

Działamy już po raz trzeci rowerowo na rzecz naszego miasta i naszej szkoły. Rywalizujemy z miastami z całej Polski oraz szkołami podstawowymi w Elblągu. Od 1 czerwca do końca miesiąca zbieramy przejechane kilometry na rowerze lub hulajnodze na konto SP6 i Elbląga. Kilometry zamieniane są na bieżąco na punkty.Zgraj aplikację Aktywne Miasta, zarejestruj się ( imię i klasa), wybierz Elbląg, szkoły podstawowe, SP6. Każdy kilometr jest potrzebny i każda osoba. Gdy zaczynasz jazdę kliknij Start w aplikacji.Twoje przejechane kilometry wpadną na konto naszej placówki, gdy będziesz miał dostęp do Internetu. No to zaczynamy !!!!

Dziękuję tym, którzy już zaczęli:)