• Nagrodzeni w konkursie tanecznym

07.05.2024

Nagroda główna - solista z klas 1-3- Oliwia Zaleska z 3A. Nagroda główna - zespół z klas 1-3 - Viktoria Kuziemkowska z 2A i Lidia Stoń z 3A.

Nagroda główna - solista z klas 4-8 - Kornelia Cicholewska z 5A. Nagroda główna - zespół z klas 4-8 - Jakub Tamborski i Jan Polakowski z 6A.

Nagroda specjalna Dyrektora Szkoły - Kornelia Białas z 2A. Nagroda specjalna Wicedyrektora Szkoły - Aleksandra Chmielewska z 4A.

Gratulacje! Gratulacje! Gratulacje!

• Show Dance

07.05.2024

26 kwietnia odbył się w naszej szkole konkurs tańca SHOW DANCE. To była fantastyczna impreza za sprawą wykonawców tańców i wspaniałej publiczności.

• Czwartki Lekkoatletyczne

07.05.2024

Alan Chruszczyk z klasy 4a już po raz drugi wziął udział w tegorocznej edycji zawodów sportowych pod nazwą „Czwartki lekkoatletyczne”. Alan staruje w swoim roczniku w dwóch konkurencjach: bieg na 300m oraz skok w dal. W ubiegły czwartek (18 kwietnia) w biegu na 300 m zdobył – III miejsce, a w skoku w dal – II miejsce. Gratulujemy!!!