• Świetliczaki działają

20.04.2024

W minionym tygodniu odwiedziliśmy Elbląską Biblioteką. Filia nr 3. Uczestniczyliśmy w zajęciach plastycznych i graliśmy w "Bingo-Lotto" z nagrodami dla zwycięzców. Podziwialiśmy nową aranżację wnętrza biblioteki i pożegnaliśmy p. Bożenkę dziękując jej za miłe spotkania wśród książek.

• Sukces Kacpra

20.04.2024

Kolejny sukces w klasie 6b! Nasz cudowny tancerz zdobył I miejsce w turnieju tańca Ostróda Dance Festival. Brawo! Brawo! Brawo!!! Kacper jesteśmy z Ciebie dumni!

• Gościliśmy w naszej szkole Zerówki

09.04.2024

Na nasz Wiosenny Koncert przyszły dzieci z Przedszkola "Wiki", Przedszkola nr 23 oraz Przedszkola"Przyjaciele Kubusia". Nasi uczniowie z klas młodszych oraz starszych przygotowali dla nich wspaniały występ artystyczny. Nasza zdolna młodzież śpiewała, grała na instrumentach oraz tańczyła. Było cudownie !!! Mamy wspaniałych, utalentowanych uczniów!!! Wielkie brawa dla Was !!!

• Wizyta przedszkolaków

03.04.2024

Naszą szkołę odwiedziła grupa przedszkolna z Przedszkola nr 23. Przedszkolaki na zajęciach czytelniczo-plastycznych poznały Gąskę Walerkę, czyli bohaterkę książki Joanny Krzyżanek "Dobre maniery Cecylki Knedelek". Była to okazja, by porozmawiać o tym, że wypada wiedzieć, co wypada:)

Spotkanie zaowocowało też własnoręcznie wykonanymi hiacyntami z papieru oraz niespodzianką od Pani Dyrektor - prezentem dla każdego malucha, czyli zabawką edukacyjną:)

• Wizyta w JW

03.04.2024

6A odwiedziła Jednostkę Wojskową przy ulicy Królewieckiej, by poznać losy bohatera i honorowego mieszkańca Elbląga generała Bolesława Nieczuja- Ostrowskiego. Film i pogadanka pozwoliły uczniom zrozumieć, jak ważni są dla naszego narodu tacy ludzie jak generał, jak warto z jego postawy brać przykład. Dopełnieniem zajęć było zwiedzanie fantastycznej wystawy prezentującej różne historyczne przedmioty z naszego miasta. Pochwalono nas za przybycie. Byliśmy pierwszą klasą z Elbląga, która zainteresowała się tym tematem!

• Wizyta w NUMED

03.04.2024

Grupa utalentowanych uczniów z naszej szkoły odwiedziła podopiecznych Centrum Radioterapii i Onkologii, by zaśpiewać i złożyć życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Dzieci do występu przygotowała nauczycielka naszej szkoły Pani Klaudia Makowska. Dziękujemy Pani Ani Wojtczak z SOSW nr 1 za wykonanie z podopiecznymi Ośrodka pięknych upominków, które przekazaliśmy pacjentom.

Dziękujemy Gospodarzom za zaproszenie, serdeczne ugoszczenie i prezenciki, które otrzymali nasi chórzyści.

• Ozdoba Wielkanocna

03.04.2024

Nasze Świetliczaki brały udział w Międzyświetlicowym konkursie "Ozdoba Wielkanocna" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 18. Katarzyna Berdowska zajęła II miejsce, a Hanna Graczyk i Adam Snopek otrzymali podziękowania za udział w konkursie.

Gratulujemy:)