• Igrce- Memoriał Marianny Biskup

08.03.2024

Reprezentacja klas 3 i 4 wzięła udział w IGRCACH MEMORIALE MARIANNY BISKUP, ZAWODACH NA LODZIE klas I - IV (rocznika 2016 - 2013). Uczniowie klas 4 już drugi rok kontynuują naukę jazdy na rolkach i łyżwach. Klasy 3 dopiero w tym roku rozpoczęły tę przygodę. Zawody dały nam wiele radości, choć były wielkim wyzwaniem - rywalizowały dzieci, które od 5 miesięcy mają zajęcia 1 raz w tygodniu z zawodnikami, którzy od kilku już trenują hokej, czy inne dyscypliny łyżwiarskie. Nasz los był z góry przesądzony, ale nie o to chodziło. Jeszcze 5 miesięcy temu założyliśmy łyżwy po raz pierwszy, a dziś nie tylko jechaliśmy, ale ścigaliśmy się. Klasy 3 i 4 miały indywidualnie do przejechania 222 metry, czyli 2 pełne okrążenia. W 3 - osobowej sztafecie chłopcy i dziewczynki mieli do pokonania w sumie 333 m, czyli każdy zawodnik po 1 okrążeniu. Wróciliśmy szczęśliwi i radośni, daliśmy z siebie 100%, kibicowaliśmy sobie wzajemnie od startu, po finisz na mecie. Byliśmy z siebie dumni!

• Serce z sukulentem

08.03.2024

„Serce z sukulentem” czyli kolejne warsztaty florystyczne za nami Jak zawsze było twórczo, smacznie ale tym razem również trudno weszliśmy już chyba na poziom „mistrz” Dziękujemy wspaniałej i niezastąpionej Pani Ani Stoltmann-Stefaniak z Elbląskiego Centrum Edukacji Zawodowej w Elblągu.

• Halowa Lekkoatletyka

04.03.2024

Mistrzostwa Elbląga w Halowej Lekkoatletyce kl. VIII i mł. Naszą szkołę reprezentowali chłopcy z klas VII. Wszyscy zasłużyli na duże brawa, ale ogromną niespodziankę sprawił nam Dmytro Korostelov z klasy 7a zdobywając złoty medal w pchnięciu kulą. Gratulujemy!!!

• 1 marca

04.03.2024

1 marca - Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pomnik Polskiego Państwa Podziemnego (ul. gen. Stefana Grota-Roweckiego / Skwer Rotmistrza Pileckiego).

Podczas uroczystości naszą szkołę reprezentuje Poczet sztandarowy SP6.